Sofa Shelly

Cena brutto
2300.00 PLN

Wzór materiału głównego:

Modny design i niebywała wygoda sofy Shelly 

Chcesz uczynić swoje wnętrze prawdziwie wyjątkowym? Zaskakująca designem sofa muszelka Shelly powinna przypaść Ci do gustu! 

Ta tapicerowana nazwę swą zawdzięcza oparciu stylizowanemu na kształt muszli. Muszelka to niewysoka, ale głęboka sofa na smukłych nóżkach. Mebel będzie więc świetnym dopełnieniem stylowego wnętrza, gdzie pomoże stworzyć prawdziwie zachwycający kącik sprzyjający relaksowi. Obszerne siedzisko produktu wzbogacone zostało wygodną poduszką, dzięki któremu korzystanie z sofy będzie prawdziwą przyjemnością. Całość dopełniono wysokim oparciem łagodnie przechodzącym w podłokietniki 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 

Wysokość do siedziska (cm) 

 
 
 
 

50 

 
 
 
 

Wysokość (cm) 

 
 

85 

 
 
 
 

Szerokość (cm) 

 
 

165 

 
 
 
 

Szerokość siedziska (cm) 

 
 

116 

 
 
 
 

Głębokość całkowita (cm) 

 
 

82 

 
 
 
 

Głębokość siedziska (cm) 

 
 

48 

 
 
 
 

Funkcja spania 

 
 

bez funkcji spania 

 

 

 

 

Profesjonalny projekt, perfekcyjna jakość muszelki

To jednak nie wszystkie zalety sofy do salonu Shelly, bowiem już sam jej wygląd i design zwraca na siebie uwagę. Sofa doskonale odnajdzie się we wnętrzach miłośników stylu glamour. Sofa w stylu glamour Shelly posiada siedzisko wypełnione wygodną pianką. Zaprojektowaliśmy je tak, abyś czuł się komfortowo podczas użytkowania. Nie zwlekaj więc – ta piękna sofa czeka na Ciebie.

Modne, profilowane oparcie, które subtelnie przechodzi w wygodne podłokietniki oraz wygodne siedzisko wypełnione wysokoelastyczną pianką zapewnią Twojemu ciału odprężenie. Zaproś ukochaną osobę do relaksu bądź urządź sobie wieczorne pogaduchy z przyjaciółkami! Jeśli cenisz sobie szykowny wygląd, blask i wyjątkową wygodę – sofa muszelka jest doskonałym wyborem!

Wygodna sofa Shelly to coś, czego potrzebujesz

Szukasz sofy w nieprzeciętnym stylu, o wyjątkowym designie, ale jednocześnie wygodnym siedzisku i oparciu? Model muszelka to bardzo komfortowa sofa do salonu dla miłośników nieprzeciętnego designu w stylu glamour. Sofa muszelka to szyk i elegancja w czystej postaci. To jedyna w swoim rodzaju sofa wyglądem przypominająca ogromną muszelkę. Wygodne siedzisko oraz rozłożyste oparcie pozwolą Ci cieszyć się chwilami relaksu. Design z najwyższej półki!

(C) 2022 Meble F&F - Meble z drewna litego, meble do salonu, meble do jadalni, sofy i narożniki tapicerowane na wymiar Bielsko-Biała Strony internetowe Bielsko