Łóżko tapicerowane Hilton

Cena brutto
2450.00 PLN

Wzór materiału głównego:
Dostępne rozmiary

Łóżko sypialniane Hilton  

Świetny wybór w przypadku nowoczesnych wnętrz. Tapicerowanyprzeszywany zagłówek umożliwia wygodne oparcie, nawet bez poduszki. Mebel jest zatem szczególnie polecany osobom, które lubią czytać książki w łóżku, jeść śniadanie lub oglądać filmy w komfortowej pozycji. Możliwość samodzielnego wyboru tkaniny czy nóżek, pozwala stworzyć niepowtarzalny design.

Łóżko tapicerowane z przeszyciami Hilton

Łóżko to kluczowy mebel w każdym mieszkaniu bądź domu. Odpowiednio zaprojektowane ułatwia odpoczynek i pomaga w nabraniu sił na kolejny dzień. Jesteśmy ekspertami w dziedzinie snu i wiemy o tym doskonale. Dlatego też zaprojektowaliśmy takie rozwiązanie, które nie dość, że jest komfortowe, dobrze prezentuje się w każdym pomieszczeniu, to na dodatek jest funkcjonalne i wytrzymałe.

Podnoszony metalowy stelaż w łóżku tapicerowanym Hilton

Aby zyskać na funkcjonalności łóżka, dodaliśmy do niego podnoszony stelaż. Dwa siłowniki gazowe ułatwiają jego podnoszenie, nie trzeba użyć dużo siły, aby go unieść. Rozstaw listew w stelażu jest odpowiedni, aby materac na nim leżący miał zapewnioną właściwą wentylację, a przy okazji nie uległ odkształceniu. Dzięki temu nie osadza się w nim ani wilgoć czy roztocza i możemy cieszyć się higienicznymi warunkami snu podczas każdej nocy. Sprężynujące listwy umieszczone w specjalnych uchwytach pracują wraz z materacem, co dodatkowo korzystnie wpływa na wygodę. Wykonano je w taki sposób, aby nie rozwarstwiały się i nie niszczyły oraz służyły przez wiele lat.

Łóżko tapicerowane Hilton z pojemnikiem na pościel

Każde łóżko powinno być wygodne, ale i użyteczne. Dlatego zastosowanie podnoszonego stelaża w modelu Hilton umożliwiło wygospodarowanie miejsca na głęboki pojemnik na pościel i łatwy do niego dostęp. Dzięki temu zyskujemy dodatkową przestrzeń, którą można wykorzystać jako schowek. Tym samym łóżko Hilton to nie tylko wygodne miejsce do spania, ale i praktyczny oraz pojemny mebel. 

materaca nie ma w zestawie

(C) 2022 Meble F&F - Meble z drewna litego, meble do salonu, meble do jadalni, sofy i narożniki tapicerowane na wymiar Bielsko-Biała Strony internetowe Bielsko